SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A5 3.0 tdi
Çmimi :
€19,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:43
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
135874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesh Audi A5 3.0 Tdi shum ne gjendje te mir gjitha serviset perfundume me senzora para mas kamer automatik multi tronic pulla ne timon Start Stop sistem.. Goma te reja 1 vjet regjistrim etj..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prizren
044309784
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »