SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 2.0 TDI
Çmimi :
€6,950.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
135885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 2.0 TDI viti 2003 me dy qelsa, liber te servisit, klimatronik, pulla ne timon, esp etj.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Lipjan
044402100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »