SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Citroën C4 / 1.6 / 2006 / Automatik
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
135897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A po doni një veturë praktike për përditshmëri n'qytet dhe rrugë t'gjata?

Citroën C4 - është një veturë super-efikase, e qëndrueshme dhe me një ngjyrë t'kuqe, që nuk t'shkon syri pa vërejtë formën e saj seksi n'qytet.

E përshtatshme për të rinj, femra dhe meshkuj, çifte ose për një familje të re me fëmijë të vegjël.

Super-ekonomike për performancën që ka (1.6). Është diesel dhe harxhon diku rreth 4-5l/100km mesatarja (qytet dhe autostradë).

Është e pajisur me 2 palë goma (dimrit dhe verës) që asnjona nuk kanë më shumë se 6-7 muaj përdorim.

E regjistruar deri n'Tetor 2017 (me TPL+), dhe gjithashtu ka sigurim për Europë deri n'Dhjetor 2016.

Servisimi i fundit është bërë në Qershor. Mirpo, në rast se dakordohemi për blerje, kuptohet se kontrollimin e bëjmë prap para blerjes, tek serviseri adekuat për Citroën.

Çmimi: 5,600€ (Jo ndërrime)

+386 49 241 190 (i njejti numer edhe n'Viber)

Virtyti
Informata rreth publikuesit
Virtyt
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »