SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Lloji :
BMW X6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
135901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X6
E Zezë
3.0
2008
049263506
Informata rreth publikuesit
Ferki
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »