SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 1.9 Tdi MAXI KLIMA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:05
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
135910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw CADDY 1.9 TDI ,77 KW (105 PS),viti 2008, KLIME,ABS,ESP,SERVO,BORDKOMPJUTER, XHAMAT ME RRYME,PASQYRET ME RRYME,etj i sapo importuar Tel : 045 60 60 72

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Kacanik
044/414/243
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »