SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E350 CDI Advantgarde Full Extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz E350 CDI Advantgarde blueefficiency
Kjo Vetur Posedon :
Viti : 2010
Marshi : Autmatik 7G Tronic
PS : 265
Ka amortizera Airmatic me ulje (Sport) dhe ngritje (Comfort) ka ashtu edhe gjama te zeza , karrikat me masazh me nxemje dhe po ashtu me ftofje, po ashtu ka edhe zare mbrapa ka fellne te S Class 2013 17"' ka dhe branikin e pare sportpaket ka dhe interiorin me LED , ka dhe shpejtesi ne Vullan + - , harxhon shum pak eshte ne gjendje perfekt dhe te gjitha servisit e kryera.

Nr mob : 049751899 dhe 049208582
Informata rreth publikuesit
Ylber
Pejë
+37744182950
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »