SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jaguar X-type 2.5V6 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Jaguar X-Type
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
135915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jaguar X-type 2.5 V6 4x4

RKS 7 muaj

Viti prodhimit: 2003

Automatik

Airbag

Abs

Tempomat

Xhama me pull

Pasqyre me rrym

Karrika levizshe me rrym

Likur

Terheqje me 4 rrota

Model Amerikan

Xhama te zi

Xenon-Bixenon

190.000km te kaluara

i servisuar komplet.

044 727 776, +37744727776

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Gjakovë
044727776
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »