SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Laguna 1.9 DCI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
135918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renaul Laguna 1.9 DCI me 6 shpejci, ne gjendje shume te mire. Me te gjitha serviset te kryera. Vetura ka shpenzime shume te vogla, 5.5 L ne 100 km. Vetura kanregjistrim deri me 16.06.2017. Per me shume info mund te kontaktoni ne kete nr 044 634 115 ose ne Viber dhe Whatsapp +38649634115Gjendemi ne istog..... çmimi me marreveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
049/044 634 115
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »