SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 BI-TDI QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
135921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset sport ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON , navigacion GPS ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , bordkompjuter , tempomat ,
radio CD SD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a6-3-0-bi-tdi-quattro 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »