SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 1.9 TDI
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf 4 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, e posaardhur nga Zvicra..!

Vetura posedon:

- 1.9 TDI / 6 - shpejtsi
- Klima-tronik
- Air bag
- Abs - Esp
- Gjamat elektronik x4
- Kasetofon - cd changer
- Sahata Krom
- Liber servisi
- Qelsa x2
- Goma dimri044 304 302Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044304302
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »