SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen nemo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Prill
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
153,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
ID e produktit :
135943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet citroen nemo viti 2009 me pes ulse. I ardhun nga zvicrra i doganuar..Postuar nëpërmjet celularit. 044104613- 049491526
Informata rreth publikuesit
Valmir
Orzinuovi
044104613-049491526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »