SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 2.0 HIGLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:06
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
99,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2013
ID e produktit :
135955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje perfekte. Pronari i parë qysh nga 00 kilometra. Kilometrat e garantume me liber servisi. I sigurum full kasko. Rexhistrim deri me 11.01.2017 Gomat e reja PIRELLI Per me shum kontakto edhe ne viberPostuar nëpërmjet celularit. Nr kontaktus edhe viber 049200502
Informata rreth publikuesit
Armend
Pejë
049454461
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »