SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES MERCEDES C-CLAS 270 CDI FACELIFT SPORT PAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
135965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES C-CLAS 270 CDI FACELIFT SPORT PAKET
VITI I PRODHIMIT FUND 2005
I ARDHUR NGA GJERMANIA
PA DOGAN
VETURA OSHT NE GJENDJE PERFEKTE POSEDON LIBER TE SERVISIT
KLIMATRONIK
ULSET ME NXEMJE
KATER GJAMAT ELEKTRONIK
SENZOR TE SHIUT
BORDKOMPJUTER
TEMPOMAT
TIMONIN LEVIZES
KOMANDA NE VOLLAN.
GOMAT TREJA
DISKAT ME FTOFJE ETJ VETURA OSHT SERI E VEQANT DHE NE GJENDJE EKSTRA TE MIRE JU MIREPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agim
Vushtrri
049 363 887
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »