SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 viti 2008 dizel 2,7 TDI Automatik S'Line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:07
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2008
ID e produktit :
135967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi A4 S'Line viti i prodhimit 2008 dizel 2,7 TDI Automatik tiptronik , Posedon , Novigacion , tempomat , bordkompjuter , klim tronik , karriga me nxemje , karriga gjysem lekur me antillop , drita me leda , drita xenon , bixenon , senzor parkimi , goma te reja , fellne te aluminit , i ardhur nga gjermania , pa dogan , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »