SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 automatik
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
135968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1,9 automatik me liber te servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
049433685
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »