SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
135969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf3 1.9 i thjesht modeli 93 motorin 98 ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besar
Prizren
049100317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »