SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot
Çmimi :
€1,599.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:53
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
135972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 2.0 Benzin viti 2001 e inportuar nga CH ne gjendje perfekte viber +377 45 585 345

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Ferizaj
045585345
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »