SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320D M RKS
Çmimi :
€22,850.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
135973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Bmw 320D M packet diezell me tabela RKS 6 shpejtesi manuel 182ps me extra paisje si xenon bi xenon sistemi keyles goo ndezje pa qels karrike gjysem lekur me nxemje senzora senzora te shiut navigacion te madh timoni M nderuesi M etj etj
Shes me nje qmim te volitshem ndrim nuk bejme
per me shum info
049.686.202

044.35.36.37Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alihoxha1994
049686202
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »