SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
135976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 Benzin 1.8 me tre dyer me 8 muje rregjistrim me maske sport dhe klasik gumat veres edhe gumat e dimrit me bandasha ndryshe.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Halid
Prizren
044629343
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »