SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo tdi-gti ( di te kuqe )
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
135977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo tdi-gti (di te kuqe) ne gjendje te mir me liber servisi me servise te gjitha te kryera ulse lekur me nxemje,klima tronic,esp,gjama para mrapa me rrym pasqyret me nxemje,armotizimi me gwind,fellne 17 ,sensor parkingu mrapa,drita xenon dhe hologenkat xenon,shum e ruajtur si ne foto qmimi 5.500 i pa diskutushem.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Orhan
Drenas
045305306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »