SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes R320
Çmimi :
€12,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Mercedes R 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
135981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 320 me full opcione te gjitha serviset i ka te kryer....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
049490050
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »