SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz e-220
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
135989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrohet mercedes benz e-220 dizel blue edition full eksta i ardhur nga gjermania shum i ruajtur pa asnje defekt . Osht pa dogan. Mund te shkruani ose thirrni dhe ne whatsapp +38649163314
Informata rreth publikuesit
Col
Gjakovë
+38649163314
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »