SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Aster 1.3 CDTI 6 Shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:14
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
135990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OPEL ASTER 1.3 CDTI 6 SHPEJTSI VITI I PRODHIMIT 12\12\2005 MODELI 2006 ESP ABS CENTRALL AIRBAG KLIMATRONIK 6SHPEJTSI XHAMA ME RRYM PASQYRE ELEKTRONIKE NOVIGACION KOMANDA N'VALLON CD PLAYER VLEN TE CEKET SE VETURA NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET MENJHER TEL 044 264 888 MUNSI NDRRIMI SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »