SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
136007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 Tdi 90 poes viti prodhimit 2000 250000 km me liber servisit kerri gjindet tash2 jav ne kosove ne gjende top

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toni
Regensburg, Germany
+37744179953
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »