SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY-1.9 TDI-ME KLIM-2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
136010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte e sapo ardhur nga suedija ne gjendje shum te mir teknike viti i prodhimit2008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Klinë
044178743
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »