SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet seat ibiza 1,9 tdi
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
136011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes seat ibiza 1,9 tdi me dy tkuqe e po sa ardhur prej Ch,gjendje perfekte,per ma shum mundesh me kqyr foto

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leo
Gjakovë
044784522
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »