SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Mercedes GLK
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2013
ID e produktit :
136013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zez dhe ALCANTARA ,
ulset elektrike , ulset me ngrohje , ulset sport , tempomat ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON INTELLEGENT light system ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , KAMER mbrapa , bordkompjuter ,
senzorat e tejkalimit (SIDE ASSIST ) , navigacion GPS TV HD ,
radio CD DVD USB SD CARD , zerimin HARMAN/KARDON audio , abs ,
esp , airbag . dritaret elektrike , fellne . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-glk-220-cdi-4matic 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »