SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan almera 2.0d rks 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Nissan Almera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
136025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike e kompletuar me servisa dhe gjithqka funksionale
Pa defekte nuk kanevoj per investime posedon te gjitha qa i nevojitet nje veture
Pres blers serioz
044765454Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bmw
Prishtinë
044765454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »