SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ml 270. 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Mercedes ML 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
ID e produktit :
136034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ml 270 2005 160000km i ardhur nga CHrexhistrim AA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
+37745380513
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »