SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf5
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,341
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
136041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 5
2004
1.9
tempomat
dritat elontronike
senzor shiju
klm e garantune liber servisi
gjendja e vetures shum e mir!
Informata rreth publikuesit
Egzon
Lipjan
044662062
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »