SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5 TDI 1.9 GOAL 2006
Çmimi :
€8,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
136046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje super te mire dhe eshte me FULL OPTION . Eshte me 6 shpejtesi te para. Eshte regjistrimi i pare me KS dhe ka te nderruar rripin dhembezor dhe njekohesisht komplet setin. Me fjale te tjera vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shume e ruajtur. Vetura eshte me liber te Servisit, me kilometra te garantuara. E importuar nga Gjermania.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
049111345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »