SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Captiva 2.0 CRDI Shum I Rujtem
Çmimi :
€7,777.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:56
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,536
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
136047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet Captiva 2.0 CRDI
captiva osht shum ne gjendje t mir teknike
Komplet servisat e krym n servis t autorizum te auto siqani
kilometra e garantume
kredi nuk osht perkthimi meniher

shaqa
044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »