SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg 2.5 Tdi R5 Full Extra Automatik 2006
Çmimi :
€8,888.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
VW TOUAREG
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,125
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2007
ID e produktit :
136048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touareg 2.5 tdi R5 Full Extra Me Rks


Bojm Ndrrim
Shaqa
044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »