SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1,9 TDI 2003
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
136051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 1.9 TDI me I te kuqe 131 PS ,viti i prodhimit ne fund te 2003, regjistrim ka edhe 1 vit ,eshte ne gjendje shum te mir , me liber te servisit , servisin ja kom bo javen e kalume , dritat xenon , gjamat elektronik etjj ... pres bleres serioz
Nr. Telefonit 049813794
Informata rreth publikuesit
Kurbin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »