SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 Sline
Çmimi fillestar :
€16,000.00
Ju kurseni :
€200.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€15,800.00 Çmimi rritet në €16,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2009
ID e produktit :
136056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 Sline 155 mi Km te garantuara Viti 2009 model si Audi 2011
Servisin e kryer 21.09.16 komplet .

Viber +377-44-852-416Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vigan
Brno, Czech Republic
045/500-196 Viber +377-44/852-416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »