SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes 1996
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1996
ID e produktit :
136078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes vito. 1996 300.000 km 2.3 diselPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florentin
Zllakuqan
049377801
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »