SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vivaro 2.0 d, 2010, Rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
Opel Vivaro
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
136079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel vivaro 2010, 2.0 diesel, 6+1
Km: 165.000 ( original )
I rexhistruar Rks, 1 vjet.
Shume i ruajtur dhe shume ekonomik!
Tel: 044 332 002
Informata rreth publikuesit
Opel
Prishtinë
044332002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »