SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET MERCEDES 220 CDI RKS BOJ NDRIM
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,123
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
136086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET MERCEDRS 220.CDI AVAGARD 6 SHPJETESI SHUME I RUJTUN XHAMA TE ZI FELLNE KLIMA 227 MIJ KALUME RKS DERI 29.DHEJTOR 2016 BOJ NDRIM ME.GOLF 2 GOLF 4 GOLFN4 GOLF 5 AUDI A2 A3 A4 .. GJINDEM NE RAHOVECPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxl
Rahovec
049 305 575

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »