SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF 3 TUNING MK3 1.8 RKS
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
136089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET GOLF 3 TUNING 1.8 BEZIN FULL OSPJONE NGJYRA E RE FELLNE BORBET 4 GJONA KA 9 COLL.ME GUMA TE REJA REGJSTEIM DERI 28 DHEJTOR 2016 TAVANIN KARBON MUZIK SHIBER FARA LED SHTOPA LED MA.I BUKUR SKA THIRNJ VIBRR 049 305 575Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxl
Rahovec
049 305 575

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »