SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet daewoo urgjent
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Daewoo Nexia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1995
ID e produktit :
136090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet daewoo nexia 1.6 benzin Vetura esht e ruajtne si jasht po ashtu dhe brenda viti i prodhimit 1995 Vetura ka 4 dyer centrall hidraulik abs airbag klim etj.Ka 4 goma te reja t veres poashtu edhe dimrit sava Daewoo nexia ka te gjitha pjeset e njejta te opelit shitet urgjent 045677033,viber 37745677033

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Daewoo
Prishtinë
045677033
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »