SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw golf 6
Çmimi :
€6,650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:19
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
136093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 tdi i ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte per me shum kon..
+37745495036Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadrushi
045495036
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »