SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Bmw 330d Mpower Full esktra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:52
Lloji :
BMW
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 330d Mpower 3.0 Dizel 28.12.2003 model 2004 Me te gjthitha paisjet qe i perket ni vetur i po sa ardhur nga zvicra me te gjitha servisat Pa dogan!!
Posedon :Klima-Tronik Karrika-nxemje -levizje -memorje Shiber Tempomat Muzik ekstra Xenon-Bixenon Sezor pargingu Senzor shiu Branika Ekstra Mpower Navi Tv etjj
Per me shum kontakto ne numrat 37744331351 049473848Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Uka
Pejë
049473848
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »