SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 sw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
254,629
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
136102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 307 2003 me klim gjama elektronik esp abs me kuk 2.0HDI i pastert si mrena ashtu edhe jasht vetura esht ne gjendje prefekte viber +37744271709
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
044271709
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »