SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '17
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
254,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
136109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Polo 1.9 TDI me experties, me nevi CD Bluetoth viti 2002 me dy par gomaPostuar nëpërmjet celularit.
Nr viber +41798956079
Informata rreth publikuesit
Driton
Besianë
044241657
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »