SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
149,250
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2002
ID e produktit :
136115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shutet smarti benxin 600 kibuk negjendje prefekte me klm gjamat me rrym me dypar fellne ver e dimer regjisrim edhe 8 muj viti 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsimi
Vitina, Kosovo
045663355
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »