SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NISSAN MICRA 1.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Nissan Micra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2006
ID e produktit :
136120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet nissan micra 1.2 benzin viti i prodhimit 2006 1 vit reghistrimABS airbag klim kontroll ne timon fellne xhama te zi vetura osht tiptop pronari i dyt Baj ndrrim me vetur me te madhe .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Geneva, Switzerland
049 784 664
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »