SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 4 1.9 tDI - 2100
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
136121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 TDI(di-tkuqe)85kw 6 shpejtsi Gjendja teknike e vetures, perfekte. Interierin me likurë,karrikat me nxemje Hapje nga lartë, me liber servisi, branik extra, Climatronic, radion 6X cd Harxhimet tvogla...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
045330215
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »