SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
ID e produktit :
136123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.3 cdti nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dezi
Gjilan
044676869
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »