SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passati bluemotion,2.o dsg -11
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes passatin ne gjendje te rregullt , 2.0 , tiptronic , dsg , diesel,harxhimet ekonomike. Mundsi ndrrimi me Mercedes E-220,E-250 viti 10-12 Info 044155776
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
044155776
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »