SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 120d M paket
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:59
Lloji :
BMW 120
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
136136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe nderrohet
Bmw 120 d
Manual 6 speed
Shiber
Klimatronik
Karrika nxemje
Karrika rekaro
Fellne 18
Rks 8 muaj
Gjendje shum te mir
Boj nderrim
Tel 044 207 526
Viber 049 207 526Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO CH
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »